OFERTAPrzeprowadzki Gdynia, załadunek

PRZEPROWADZKI

Każdy człowiek, który w swoim życiu doświadczył zmiany miejsca zamieszkania doskonale wie, jaki stres i nerwowość powoduje myśl o zbliżającej się przeprowadzce. Pakowanie delikatnych przedmiotów, demontaż mebli, sterty ubrań, podręczników, segregatory z dokumentami…

Naszą firmę utworzyliśmy właśnie po to, aby zaoszczędzić stresu naszym Klientom, którzy postanowili stawić czoła trudnemu procesowi, jakim jest przeprowadzka. Pakowaniem mienia, transportem, jak również załadunkiem i rozładunkiem zajmujemy się od połowy lat dziewięćdziesiątych, co pozwoliło nam na osiągnięcie najwyższego poziomu doświadczenia oraz jakości. To właśnie te czynniki wpływają na bezpieczeństwo oraz fachowość wykonywanych przez nas przeprowadzek w Gdyni, a co za tym idzie ograniczają do minimum stres i obowiązki naszych Klientów.

Naszą pracę planujemy w taki sposób, aby wyeliminować niepotrzebne zamieszanie oraz stratę czasu, które potęgują zarówno nerwowość u Klienta, jak i koszty związane z usługą. Wielu jest w obecnych czasach pseudo fachowców, dla których palenie papierosów co piętnaście minut jest czynnością normalną. U nas nie doświadczą Państwo takiej przykrej sytuacji. Dzięki naszemu zaangażowaniu przeprowadzki przebiegają w sposób sprawny, szybki i bezbolesny. Specjalistycznie wyposażone samochody i sprzęt pozwalają nam na bezpieczne wykonanie transportu całego Państwa mienia do dowolnego miejsca na terenie Polski. Posiadamy doświadczenie nie tylko w planowaniu i przeprowadzaniu mieszkań czy domów, ale również dużych biur, firm oraz instytucji.

Mamy świadomość Państwa obowiązków zawodowych oraz nieustannego braku czasu, dlatego godziny wykonywanej przez nas pracy ściśle dopasowujemy do wymagań Klienta. Pracujemy przez siedem dni w tygodniu, również w godzinach wieczornych.

TRANSPORT

Przeprowadzki Gdynia, rozładunekKupiłeś nową pralkę lub inny sprzęt gospodarstwa domowego i chcesz, aby jak najszybciej znalazł się on w Twoim domu? Potrzebna Ci bagażówka od ręki? Skontaktuj się z nami!

Nasze bagażówki oferują szybki transport mienia na terenie całego Trójmiasta. Zadzwoń do nas a jeden z naszych samochodów przyjedzie we wskazane przez Ciebie miejsce tak szybko, jak to tylko możliwe.

Bezpieczeństwo powierzonego nam ładunku oraz ekspresową realizację zamówionej usługi gwarantuje nam zróżnicowana wymiarowo flota samochodów marki Volkswagen, Mercedes oraz Iveco jak również specjalistyczny sprzęt oraz akcesoria dodatkowe, m. in. pasy, szelki, koce itp.

Koszt wykonania usługi transportowej na terenie Trójmiasta (Gdynia, Gdańsk a także Sopot), jak również w obszarze całej Polski, ustalamy indywidualnie w zależności od gabarytów wykorzystanego środka transportu (bezpośrednio związanego z ilością spalanego paliwa), dystansu oraz czasu potrzebnego do zrealizowania zlecenia. Jesteśmy elastyczni i otwarci na proponowane przez Państwo oferty cenowe.

UTYLIZACJA

Przeprowadzki Gdynia, utylizacjaPrzeprowadzając się mamy znakomitą sposobność do pozbycia się licznych niepotrzebnych a często ograniczających naszą domową przestrzeń mebli, sprzętów i innych sporej wielkości przedmiotów. Świadczone przez nas usługi utylizacyjne sprawią, iż również ta kwestia przestanie być dla Państwa zmartwieniem. Czy to podczas klasycznej przeprowadzki, czy zwykłego domowego remanentu zajmiemy się wywozem zbędnych przedmiotów. Jesteśmy w stanie wykonać czyszczenie
i porządkowanie takich stref życia codziennego jak:

  • mieszkania

  • poddasza

  • strychy

  • piwnice

  • garaże

  • ogrody

 

Flying Bat Flying Bat Flying Bat Flying Bat Flying Bat Flying Bat Flying Bat Flying Bat