Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Transport AGD i RTV

Transport AGD i RTV jest usługą przeznaczoną dla klientów indywidualnych, miejscowych sieci handlowych, a także punktów gastronomicznych. Korzystając z naszej firmy przekonacie się Państwo, że dysponujemy odpowiednią wiedzą i doświadczeniem w tego rodzaju przewozach.

LODÓWKA

Transport lodówki i zamrażarki to zadanie wymagające zachowania kilku podstawowych zasad. Bagażówka Gdynia oferuje fachową poradą i pomocą w tej kwestii. Mamy za sobą już tysiące  przeprowadzek.

Gdy mamy do czynienia z transportem lodówki, musimy opróżnić ją w całości z artykułów spożywczych świeżych oraz mrożonych, ponieważ produkty w niej umieszczone mogą nie wytrzymać transportu z powodu warunków termicznych – ulegną rozmrożeniu i zepsuciu. Lodówka czy też zamrażarka powinna być sucha oraz opróżniona, wówczas jest przygotowana do transportu. Artykuły mrożone najlepiej przenieść do specjalistycznych siatek termoizolacyjnych. Lodu trzeba pozbyć się we własnym zakresie wg instrukcji producenta. 

Nasi pracownicy, tuż przed przenoszeniem lodówki (zamrażarki) usuwają z jej wnętrza ruchome półki oraz przegrody, zabezpieczamy drzwi za pomocą folii stretch.

Zał załadunek lodówki odpowiadają  dwie osoby – niosą ją w pionie ręcznie, a gdy lodówka jest ponad gabarytowa, wówczas na specjalistycznych pasach. W ten sposób ww. sprzęt AGD nie ulegnie niepożądanym przechyleniom. W ten sposób jest transportowany całą drogę aż do miejsca docelowego. Dodatkowo urządzenie zabezpieczane jest specjalistycznym kocem, dzięki czemu wstrząsy auta podczas transportu nie powodują nawet najmniejszych mikrouszkodzeń na zewnętrznej warstwie urządzenia.

Poza lodówkami użytku domowego, posiadamy doświadczenie w transporcie lodówek chłodniczych typowych dla sklepów bądź laboratoriów. Procedura transportu jest identyczna z tym, że ciężar tego typu urządzeń jest większy, co tym samym powoduje uczestnictwo większej liczby pracowników.

PRALKA

Pralkę również powinno się przygotować do przewozu. Niezbędnym jest odłączyć ją od źródła zasilania, a także pozbawić wody po wcześniejszym praniu. Pralka również zabezpieczana jest skrupulatnie przed transportem poprzez owinięcie odpowiednią folią. Podobnie, jak w przypadku innych sprzętów, tego typu usługa zawarta jest w cenie indywidualnej (przewóz pojedynczego gabarytu) bądź typowej przeprowadzki. Każdego rodzaju pralkę transportujemy w pozycji pionowej, podobnie jak w w przypadku lodówki czy lodówko-zamrażarki. Na naszej bagażówce przekładamy kocem i dokładnie jak w kwestii innych dużych sprzętów AGD zapinamy pasami do wyznaczonych w specjalistycznym kontenerze miejsc.

RTV

Usługi naszej firmy zawierają również transport sprzętów RTV. Dążymy do tego, aby współpraca z każdego rodzaju klientem polegała na należytym zrozumieniu klienta i dotarciu do jego potrzeb. Mimo, że gabarytowo niewielka, to bardzo trudna usługa.

W przypadków delikatnych ekranów monitorów, telewizorów cz rzutników, należy zapakować je w gruby, minimum trzy warstwowy karton. Wnętrze kartonu winno być należycie wypełnione, najlepiej oryginalnymi styropianami. jeśli nie posiadają Państwo oryginalnego kartony, wówczas my zaopiekujemy się Twoim sprzętem, nasze doświadczenie pozwoli na sprawne i należyte opakowanie tego typu mienia. 

ZADOWOLENIE

Zawsze trzymamy się tych samych zasad, nigdy nie idziemy na skróty, jeśli mimo tego twój sprzęt uległ jakiejkolwiek degradacji - daj znać kierowcy, nasze ubezpieczenie pokryje Twoją szkodę, pozdrawiamy i zachęcamy do korzystania z usług firmy Bagażówka Gdynia.

Flying Bat Flying Bat Flying Bat Flying Bat Flying Bat Flying Bat Flying Bat Flying Bat